KADRA

W „Zdrowym Smyku” pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, przygotowana również do pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach zdrowotnych. Zespół stanowią oligofrenopedagodzy, logopedzi, psychologowie oraz nauczyciele pedagogiki specjalnej, personel pomocniczy oraz administracyjny.

IWONA – pedagog z zamiłowania i wykształcenia. Praca w przedszkolu to nie obowiązek lecz pasja i przygoda. W rytm dźwięków muzyki uczy, wychowuje i opiekuje się Zdrowymi Smykami. Łączy w sobie cechy prawdziwej wróżki. Jest ciepła, łagodna i empatyczna. Swoja dobrocią i mądrością zaczaruje każdego przedszkolaka.

 

marta-os6b1186MARTA – pedagog, który serce dzieci zdobywa uśmiechem. Osoba o nieposkromionych pokładach energii, z nią żaden Smyk nie zazna nudy. Prawdziwa artystyczna dusza, której żywiołem jest taniec. Chętnie wykorzystuje swoją pasję podczas zajęć z dziećmi, uczy wszystkich zainteresowanych tanecznych kroków tworząc autorskie zabawy ruchowe.

 

ANIA – nauczyciel pedagogiki specjalnej wspomagająca rozwój i prawidłowe funkcjonowanie w grupie dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Z nią nasi podopieczni czuja się bezpiecznie, a ich Rodzice zyskują pewność, że pociechy otoczone są opieką najwyższej jakości. Nasza Ania sprawia, że znikają wszelkie ograniczenia i bariery, a świat staje przed dziećmi otworem.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKLAUDIA – artystka, fotografka i nauczycielka angielskiego. Siła spokoju i pozytywnej energii. Pomaga  przy organizacji ważnych wydarzeń artystyczno-kulturalnych w Zdrowym Smyku. Zachęci każde dziecko do twórczego spędzania czasu, a zwykle wykorzystuje do tego przedmioty, które dorosłym wydają się być bezużyteczne. Otwiera świat wyobraźni i kreatywnego myślenia.

 

AgnieszkaAGNIESZKA – wykształcony ekonomista i pedagog. Zawód terapeuty to jej pasja i świadomy wybór, dzięki czemu powstał zakątek terapeutyczno-pedagogiczny „Jaspik”. Już po pierwszej rozmowie wie, co Zdrowemu Smykowi w duszy gra. To prawdziwa lekarka dziecięcych dusz. Jej obecność sprawia, że wszystkie smutki i zmartwienia znikają z małych serduszek, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

MAGDA – dietetyk, pracownik Zakładu Żywienia Klinicznego i Dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Strażniczka zdrowego żywienia, pogromczyni niepotrzebnych cukrów i tłuszczy. Przekonuje Zdrowe Smyki do fasolki i papryki, komponuje super dania bez zbędnego dosładzania. Przy niej wszystko nam smakuje, witaminek nie brakuje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAEWA – wykształcony logopeda, od pierwszego momentu wzbudza zaufanie i sympatię. Jest mistrzem w prowadzeniu zajęć gimnastyki buzi i języka. Dzięki niej  każdy Zdrowy Smyk nauczy się mówić w pięknie i wyraźnie.  Nauka poprawnej dykcji i fonii to dla niej pestka. Ekspertka w zakresie ćwiczeń wg Weroniki Sherborne – rozrusza każdego Smyka.

 

MAGDA – dobry duszek naszego przedszkola. Pojawia się, gdy trzeba i równie szybko znika. Superwomen, która ratuje nas z dużych i małych opresji.

 

agnieszka-os6b1190AGNIESZKA – praca z dziećmi niepełnosprawnymi i pomoc im od zawsze była jej marzeniem. Jest bardzo czułą i empatyczną osobą, dzięki czemu świetnie wyczuwa potrzeby Smyków. Zawsze ma energię do szaleństw i pracy z dzieckiem. Zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, piasku kinetycznego, prace manualne to dla niej żadne wyzwanie :).

 

KASIA – prawdziwa kobieta XXI wieku, pedagog z zamiłowania, manager w wykształcenia. Dba o prawidłowe funkcjonowanie Zdrowego Smyka. Jest wulkanem pozytywnej energii, gdy trzeba przytuli, opatrzy zranione kolanko, zadba o prawidłową dietę przedszkolaków. Dzięki niej wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

 

renia-os6b1197RENATA – dba o porządek i ład w przedszkolu. Drżą przed nią wszelkie bakterie, porozrzucane papierki i kurz. Ze swoją zaczarowaną ściereczką zmienia przestrzeń przedszkola w przyjazne dla dzieci otoczenie. Pani Renata niczym perfekcyjna Pani domu sprawia, ze sale lśnią i pachną czystością.

WSPARCIE MERYTORYCZNE:

W ramach wsparcia merytorycznego współpracujemy z lekarzami Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz pracownikami naukowymi Uniwersytetu Gdańskiego.